İş Fikirleri

En Çok Para Kazandıran Uygulamalar 2020

Para kazanmak için kullanılan uygulamalar, farklı platformlar üzerinden kullanılabilmektedir. Evden ek iş olarak ya da asıl meslek olarak uygulamalar üzerinden para kazanmak için şu para kazandıran uygulamalar önerilmektedir:

 • Bounty uygulaması ile görev gerçekleştirerek para kazanılmaktadır.
 • Money App uygulaması ise uygulama tarafından sunulmakta olan anketlerin ya da oyunların denenmesi ile para kazandıran bir uygulama olarak bilinmektedir.
 • Hadi yarışmasının uygulaması üzerinden hem bilgi yarışmasına katılarak hem de para biriktirme olanağı sunulmaktadır.
 • Oyna Kazan uygulaması da bir bilgi yarışması olmakla beraber kullanılan jokerler ile para kazanmayı kolaylaştıran bir uygulama olarak bilinmektedir.
 • Foap uygulaması üzerinden hem fotoğraf çekme keyfine varıp hem de bu fotoğrafların satışını gerçekleştirerek para kazanabilirsiniz.
 • Letgo uygulaması ile kullanmadığınız eşyalarınızın satışını yaparken aynı zamanda bu eşyaları paraya dönüştürmeniz mümkün olmaktadır.
 • Yandex Toloka uygulaması ile birlikte Yandex tarafından verilen görevlerin yerine getirilmesi ile para kazanma olanağı sunulmaktadır.

Bu uygulamalardan birinin kullanılan cihaza indirilmesi için IOS işletimleri ya da Android işletimleri üzerinden tercih yapılabilmektedir. Uygulama içi satın almalar olması durumunda ise tercihinize bağlı olarak uygulamayı geliştirebilirsiniz.

Para Kazandıran Uygulamaların Kullanım Özellikleri

Para kazandıran uygulamalarda bulunan özellikler, uygulamanın hizmet ettiği alana göre farklılıklar göstermektedir. Para kazandıran uygulamalar kullanılırken şu özellikler ile karşılaşılmaktadır:

 • Uygulamalar içerisinde tamamlanması gereken bazı görevler bulunmaktadır. Bu görevlerin sırayla ve istenen şekillerde yapılması gerekli görülmektedir.
 • Uygulama kullanımları içerisinde video izleme, oyun oynama gibi görevler bulunması halinde bunların tamamlanması gerekmektedir.
 • Bazı uygulamalar içerisinde kazanılan paralar yalnızca site içerisinde geçerli olmaktadır. Bu nedenle uygulamayı kullanmadan önce bu bilgilerin alınması önerilmektedir.
 • Uygulamaların içerisinde kişisel bilgilerin çok fazla paylaşılmamasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu paylaşımlar bazen bilgilerin korunmamasına neden olabilmektedir.

Para kazandıran uygulamaların özellikleri, uygulamaların bulunduğu sektöre göre farklılık gösterebilmektedir. Bazı durumlarda e-ticaret uygulamalarında kazanılan paraların aynı site içerisinde alışveriş yapma olanağı sunmasına rağmen reel ücretlere dönüştürülmediği bilinmektedir.

Para Kazandıran Uygulamaların Kazancı Nasıldır?

Para kazandıran uygulamalarda elde edilen kazançlar, uygulamaların işlemlerine göre farklılık göstermektedir. Bir saat üzerinden kazanç elde edilmesi gibi, verilen görev bazında da kazanç elde edilen uygulamalar bulunmaktadır.

Para kazandıran uygulamalar, anket üzerinden incelendiğinde günlük 1 saat anket doldurma ile ayda 300 TL kazanma olanağı bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bazı uygulamalar tarafından elde edilen kazançların dolar bazında ödendiği de bilinmektedir.

Satış yaparak para kazandıran uygulamalarda ise ürün başına farklı ödemeler yapılmaktadır. Uygulama üzerinden ürününüze istediğiniz fiyatı biçebilir ve kazancınızı istediğiniz seviyelere ulaştırabilirsiniz. Bu nedenle kazanç tutarlarında da uygulama ile birlikte değişim olduğu bilinmektedir.

Bounty Uygulaması İle Nasıl Para Kazanılır?

Bounty uygulaması ile para kazanmak, görev tamamlama üzerinden gerçekleşmektedir. Uygulamanın sunmuş olduğu görevlerden birinin seçilmesi ile birlikte görev için belirlenen ödeme tutarı sunulmaktadır.

Uygulama içerisindeki her görevin farklı ödemesi bulunmaktadır. Çok uğraş istemeyen uygulamaların ödemesi düşük olurken, zorlu görevler olması halinde daha yüksek ücretlerde ödemeler yapılabilmektedir.

Uygulama içerisindeki görevlerde; marketteki ürünlerin fotoğraflarını çekmek, anket doldurmak, video izlemek, mağazalardaki hizmet kalitesini denetlemek gibi birden farklı görevlendirmeler bulunmaktadır.

Bounty uygulaması içerisinde tamamlanan görevlerin ardından para çekme talebi oluşturulması halinde ilk Cuma günü belirtilen IBAN numarasına bakiyedeki tutar yatırılmaktadır.

Uygulamayı yüklemek isteyenlerin App Store ya da Google Store üzerinden yükleme yapmaları mümkün olmaktadır. Bu yükleme esnasında herhangi bir güvenlik zafiyeti bulunmadığı için önerilen uygulamalar arasında yer almaktadır.

Money App Uygulaması Üzerinden Para Kazanmak

Money App uygulamasından para kazanmak, uygulama üzerinden sunulan görevlerin yapılması ile mümkün olmaktadır. Bu uygulama, kullanıcıları tarafından oldukça sevilen bir uygulama olduğu için önerilmektedir.

Uygulama içerisinden basitten zora doğru ilerleyen görevler bulunmakta ve her görev için farklı ücret ödemeleri yapılmaktadır. Bu ödemeler sayesinde biriken paraların nakit şeklinde kullanılması da mümkün olmaktadır.

Uygulama içerisinde paranın nakit dönüşümünün hızlı bir şekilde gerçekleşmesi de kullanıcılar bakımından olumlu görüşe neden olmaktadır. Bu nedenle para kazandıran uygulamalar içerisinde oldukça sık tercih edilen bir uygulama olarak yüksek puanlı bir değerlendirmesi bulunmaktadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu