Bilgi BankasıMaddi Yardım

Acil Para ve Nakit İhtiyacım Var – 1 Saat İçinde Nakit Para Bulma Yolları!

Acil para desteği bulmak isteyenler için nakit para nasıl bulunur? Acil para lazım konularında ayrıntılı bilgi vereceğiz. Kredi alamayan para lazım olan vatandaşlarımız, senetle para bulabileceği yöntemler ve nakit para bulmanın yollarını paylaşacağız. Eğer size borç para veriyorum ya da nakit para dağıtıyorum şeklinde cümleler kuran dolandırıcılara inanmayın. Kimse size karşılıksız olarak acil para yardımı yapmayacaktır. Bu konuda sizi mağdur edecek olan tefecilerin oyunlarına gelip sana karşılıksız nakit para veriyorum cümlelerinden sakınmayı unutmayın. Öğrenciyim para lazım, kredi çekemiyorum acil para lazım konularında bilgi vereceğiz. Elinizde para eden elektronik eşya karşılığı ya da kefilsiz kredi veren bankalar ile firmalar sayesinde acil para ihtiyacınız karşılayabilirsiniz.

Özellikle kredi alamıyorum para lazım, borç para arıyorum 2021 gibi yazılar karşınıza sık çıkacaktır. Koronavirüs döneminde sıkı yaşayan bir çok çalışanın en merak ettiği konu acil parayı nasıl bulacaklarıdır. Banka kredi vermiyorsa nakit para bulabilmeniz için bazı yöntemleri ayrıntılı olarak yazıyoruz. Senetle para bulmanın tehlikeli bir yol olduğunu söylemeliyiz. Geçici olarak nakit para ihtiyacını karşılamış olsanız bile sonrasında büyük borç altında kalabilirsiniz. Okulların online eğitime geçmesiyle öğrencilerin nakit para ihtiyacı biraz olsun azalmış durumdadır. Ancak kapanan iş yerleri ve açılmayan dükkanlarda çalışan vatandaşlarımıza acil para lazım olduğunun farkındayız. Acil borç nakit ihtiyacınız için nereleri tercih etmelisiniz buna geçelim.

Acil Nakit Para Bulma Yolları Neler?

Eğer çok hızlı bir şekilde 1 saatte acil nakit para bulmak istiyorsanız bunun çok zor olduğunu belirtelim. Size borç nakit para hemen verme vaadinde bulunan şahıslara inanmayın. 1 saatte acil nakit borç para verecek kişilerin sizi dolandırmak istediğini aklınızdan çıkarmayın. Fakat acil para bulabileceğiniz bazı güvenilir yollar var. Az paranızı kısa zamanda katlayacaklarını iddia eden dolandırıcı ve ponzi firmalara güvenmeyin. Acil nakit para bulma yollarının neler olduğunu sizlere kısaca anlatalım.

Cep telefonu alım satım işiyle kısa sürede paranızı çoğaltabilirsiniz. Bazı bankaların düşük limite sahip olduğu kredi kartlarından alarak buradan nakit avans yöntemiyle acil para ihtiyacınızı çözebilirsiniz. Elinizde faturalı bir senet bulunuyorsa bankayla görüşüp ödeme alabilirsiniz. Bazı kuyumcular senetle yada taksitle altın ve bilezik satışı yapmaktadır. Kuyumculara giderek bunu öğrenip aldığınız altınları nakit paraya dönüştürebilirsiniz.
Maaş bordrosu olmadan ve kefilsiz kredi sağlayan bankalarla görüşüp düşük miktarlarda kredi alarak acil para bulmanız mümkün. Evinizde para edecek ürünleri internet üzerinden satışa çıkararak nakite çevirebilirsiniz.
Özellikle ikinci el araç alım satım işine elinizde bir miktar para varsa al sat yöntemiyle paranızı arttırabilirsiniz.
İnternetten size ürün sağlayan ve komisyon alabileceğiniz ürünleri tedarik eden firmalarla iletişime geçebilirsiniz. Sattığınız ürün başında size belirli bir para verirler ve sermaye gerektirmemektedir.

Acil Para Yardımı Arayanlar 1 Saat İçinde Nakit Para Bulabilir mi?

Bankalarda sicil kaydı bozulmuş olan vatandaşlar ve borç batağına düşmüş kişiler için acil para yardımı bulabilmeleri çok zorlaşmıştır. Bankaların kredi sağlanamamasından dolayı nakit borç para bulabilmek için yöntemleri araştırmaktadır. İhtiyaç kredisi alamadıkları ve sicil puanları düşük olduğundan durumlarını toparlayabilmeleri gittikçe zorlaşmaya başlamıştır. Gün geçtikçe borç batağına saplandıklarından acil para yardımı arıyorlar. Bir insanın işleri sürekli istediği şekilde gitmediği gibi çok kötü durumlara gelebilmektedir. Hayatın gerçeklerinden biri nakit para ihtiyacının gün geçtikçe çoğalmasıdır. Tam bu durumda insanlar acil para yardımı nereden bulacaklarını ve 1 saat içinde nakit para bulma yöntemlerini araştırıyor.

Çeşitli acil para bulma yöntemlerinden biri senetle para bulma olarak geçmektedir. Bilinen en hızlı yöntemler arasında cep telefonunu taksitle satan bazı esnaflardan aldığını sıfır telefonu değerinin biraz altına farklı bir yere satarak hızlı nakit para kazanabilirsiniz. Kuyumculardan alacağınız altınları yine aynı yöntemle satarak acil para ihtiyacını karşılaması mümkün. En son çare olarak tefecileri tercih edebilirsiniz ancak daha fazla borçlu duruma düşeceğini unutmayın. Tüm anlatılanlar sizin çok kısa vade de acil para ihtiyacınızı karşılayacaktır. Uzun vadeli para ihtiyaçlarınız için bu yöntemleri tercih etmemelisiniz. Kısa süreli nakit sıkıntısını gidermeye çalışırken kendinizi daha fazla dar boğaz etmemeye dikkat ediniz. Kendi ödeme planlamanızı sizden daha iyi kimse bilemeyeceği için acil nakit para bulma yöntemlerinden size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Borç Para Arıyorum, Acil Paraya İhtiyacım Var

Kırmızı kalem denilen ve sicil notu çok düşük olanların bildiği bu tabir hayatı zindan etmektedir. Borç para arayanların bankadan kredi çekememesine sebep olur. Acil paraya ihtiyaç duyanların önüne çekilmiş bir engel olarak adlandırılır. Bankaların olumsuz döndüğünü düşünürseniz senetle borç para verenlere gitmek gerekecektir. Acil nakit ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına senetle cep telefonu ya da ev eşyası satan firmalardan elinize geçen ürünleri borcunuzu kapatacak şekilde satmaya çalışabilirsiniz. Az bir miktar borç para ihtiyacınızı giderecek yöntemler arasında senetle alım satım yapmak çok tercih edilir. Eğer ihtiyacınız olan borç para 15 bin TL nin üzerinde ise bunu ancak finans kuruluşlarıyla görüşerek halledebilirsiniz.

Bankaya başvurduğunuzda elinize olan bir malı ipotek ettirmeden ya da kefil istemeden size yüksek miktarda kredi vermemekte. Tarlanız varsa ya da evinizi ipotek ettikten sonra acil para ihtiyacınızı karşılayacak miktarda kredi sağlarlar. Fakat ödemeleri aksatırsanız elinizdeki evden ve tarladan da olabilirsiniz. Diğer yöntem senetle finansman desteği veren kuruluşlara danışmak olacaktır. Borç para veriyorum ilanları sizi dolandırmak isteyen kişiler tarafından kullanılmaktadır. Bunun yerine senetle para veren yerler ve borç para ihtiyacınızı karşılayacak finansman desteklerini terih edin. 1 saat içinde para bulmak sadece senetle telefon alım satımı sayesinde mümkün olup acil para ihtiyacını karşılayacaktır.

Kredi Alamıyorum Para Lazım

Kredi alamıyor ve acil para lazımsa en çok tercih edilen yollar genelde beyaz eşya ve ev eşyalarının senet, taksit yoluyla alındıktan sonra elden çıkartılmasıdır. Sizin ufak borçlarınız ve ihtiyaçlarınız için para lazımsa nakit ihtiyacınızı bu şekilde çözersiniz. Faturalı hat kullanıyorsanız GSM operatörleri hattınıza taksitli şekilde cep telefonu vermektedir. Bağlı olduğunuz operatörden alacağınız taksitli cep telefonu ile 4.000 – 5.000 TL civarında nakit para elde etmeniz mümkündür. Faturanıza gelecek ek ücret karşılığı alacağınız bu telefon kısa süreli para ihtiyacınızı karşılasa bile sonraki aylarda ekstra borca sokacaktır. Size karşılıksız olarak borç para vereceğini söyleyen şahıslara asla inanmayın. Para lazım ve kredi alamıyorsanız her yöntemde illa taksit ödeyeceğinizi ve ileride bunların sizi daha fazla borca sokacağını hatırlayın. Taksitli eşya satan dükkanların ücretlerinin normale göre daha yüksek olduğunu siz elinizden çıkarırken bir miktar zarar edeceğinizi de göz önünde bulundurun.

 • Senetle Alışveriş yapabileceğiniz bazı firmalar şu şekilde;
 • Simport (Senet karşılığı cep telefonu satışı)
 • Mutlu Evim (Iphone gibi bir çok telefonu senetle alabilirsiniz)
 • Çetintaşlar
 • Evimegeldi (350 TL – 3.5000 TL bandında senetli ürünleri alabilirsiniz)

Senetle Altın Alımı ve Acil Para İhtiyacı

Para ihtiyacınız varsa akla gelen ilk yöntemlerden biri senetle altın alımı olmaktadır. 2021 yılında acil para ihtiyacı duyanlar senetle altın almak için araştırmalar yapıyor. Senetle altın veren bazı kuyumcular genellikle büyük şehirlerin kapalı çarşılarında yer alıyor. Özellikle İstanbul ve Bursa kapalı çarşısında bulunan kuyumcular online senetle taksitli altın alım imkanı tanımakta. Taksitle altın alan vatandaşlar acil nakit ve para ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Senetle altın nasıl alınır konusunda araştırma yapanların merak ettiği konulardan biri de taksit miktarları olmuştur. En güvenli acil nakit ihtiyacı bulma yöntemleri arasında kuyumculara duyulan güvenden dolayı senetle altın alımı geliyor. Fakat senetle altın alım işini kuyumcuların sadece birkaçı yapmaktadır. Bu yüzden senetle altın alımı için öncelikle güvenilir bir kuyumcu bulmalısınız. Kuyumcudan senetle altın aldığınıda acil para ihtiyacınızı ya altın ile ya da nakit olarak ödeme yaparak kapatabilirsiniz.

Senetle altın satışı yapan kuyumcuların hangileri olduğu büyüm merak konusu oldu. En fazla senetle altın satışı yapan kuyumcular İstanbul Kapalı Çarşıda bulunuyor. Alınan altınlar bozdurularak acil para ihtiyaçlarının giderilmesinde kullanılmaktadır. Kredi gibi bir işlem olmadığından senetle yapılacak işlemler tamamiyle güven üzerine kurulmuştur. Sıkıntı yaşamamak için kuyumculara taksitlerinizi zamanında ve eksiksiz geri ödemelisiniz. Bu yöntemi sadece banka kredi notunuz düşükse ve bankalardan kredi alamıyorsanız tercih edin. Acil para bulmanın zorluğundan dolayı en güvenilir yöntem kısa zamanda bankalarla olan sorunları giderilip kredi notunuzu yükselttikten sonra sicilinizi düzeltmeniz olacaktır.

Acil Para ve Nakit Para Bulmanın Yolları 2021

Yazımızda bahsettiğimiz diğer yöntemlere göre nakit para bulmanın yollarını paylaşacağız. Eğer bir kredi kartınız bulunuyorsa nakit avans seçeneğiniz kullanabilirsiniz. Bilinen en hızlı nakit para bulma yolu avans hesabınızdan eksi değerde para çekmek olacaktır. Bir diğer acil para bulma yolu Evkur firmasından senet karşılığı alacağınız ürünleri paraya çevirmek olacaktır. Size internet üzerinden faizsiz ve komisyonsuz para sağlayacağınız söyleyenlere inanmayın. Özellikle son günlerde sizden para isteyip paranızı katlayarak size çok para kazandıracağını söyleyen dolandırıcılar türemiştir. Karşılıksız olarak kimsenin size borç para vermeyeceğini aklınızdan çıkarmayın.

Borç para Veren Hayırseverler (Faizsiz – Komisyonsuz)

Son dönemlerde salgın sebebiyle borç para veren hayırseverler araştırılmaya başlanmıştır. İnsani yardım yapan zenginlerin ve hayırseverlerin yaptıkları yardımlarda isim kullanmadıklarını belirtmeliyiz. Özellikle kapalı zarf yöntemiyle nakit yardımı yapan hayırseverler bazen gıda yardımı paketleri göndermektedir. Bunlar için dernekler aracılığıyla belirlenen yoksul ailelere gerekli görülen miktarda maddi destek olmaktadır. Zengin iş adamları borç para vermezler. Hayırseverler size durduk yere borç para vermek için çabalamazlar. Belirli yoksul ailelere ve geçim sıkıntısı yaşayanlara insani yardımda bulunurlar. İsimlerini gizleyen hayırseverler bunun duyulmasını istemezler. Bazı zenginler ve hayırseverlere borç para verebilir fakat bunların sayısı gerçekten azdır ve isimleri bilinmemektedir. Herhangi bir iş adamının size elden borç para vermesi pek olası değildir. Futbolcu, hayırsever, sanatçı gibi maddi olanakları yüksek olan şahıslar yardımlarını dernekler aracılığıyla yapmaktadır. Size elden para veren bir sanatçı görmeniz mümkün değildir.

İlgili Makaleler

9 Yorum

 1. Ben bir öğrenciyim ve öğrenim ücretlerimi ödemem gerekiyordu, kişisel bir kredi aramayı denedim, ancak yakın bir arkadaşım beni bir iş için para toplamasına yardımcı olan bir borç verenle tanıştırana kadar başarılı olamadım.

 2. Teşekkürler çok faydalı oldu. Acil nakit ihtiyacım var benimde en azından biraz yol göstermiş oldu yazı.

 3. Aci olarak nereden nakit ihtiyacımı giderebilirim? kefilsiz şekilde kredi ya da acil para bulma yollarını benimle paylaşın çok ihtiyacım var. Teşekkürler

 4. Merhaba! Adım İstanbul’dan Murat Mehmet, kredimi bu firmadan aldım ve çok güvenilirler. Bu şirketin yardımıyla Arabamı ve Evimi satın alabildim. Paraya ihtiyacım olduğu için böbreğimi satmak istedim ama gereksiz talepleri beni hayal kırıklığına uğrattı. Bu şirketten talep ettiğim ilk miktar güven sorunları nedeniyle verilmedi. Ne kadar başvurursanız olun size her zaman güvenebileceklerinden emin olacaklardır. Bu şirketten aldığınız ilk miktar 1000 $ ‘dır.
  Not: Para, samimiyetinizi ve krediyi geri ödeme yeteneğinizi kontrol etmek için kullanılır. Onları hayal kırıklığına uğratırsanız, onlardan daha fazla kredi alamazsınız. Size ne kadar güvenirlerse, daha yüksek miktar alma şansınızı o kadar artırır. Bugün bu şirketten bir kredi alın ve çabucak geri ödeyin. Onları deneyin ve iyi işlerine tanıklık edin. Bu salgın yüzünden yardım etmeyi seçtiler.
  Acil krediye ihtiyacınız varsa

 5. GERÇEK VE GÜVENİLİR BİR KREDİ ŞİRKETİNDEN KREDİMİ NASIL ALDIĞIMIZA İLİŞKİN TANIKLIK goldber finans firması HİNDİSTAN ŞUBESİ. Ben adıyla Pintu Behera’yım. Geçen yıl Mayıs arasında çevrimiçi olarak pek çok sahte kredi kuruluşuna dolandırıcılık kurbanı olan Hindistan’ı oluşturdum, ancak TANRI’ma o kadar çok teşekkür ediyorum ki sonunda beni bu yıl yüzüme bir gülümseme koyan bu yeni borç verene yönlendirerek bana gülümsedi. Mayıs 2020’de beni aldatmadı ve beni aldatmadı ya da yalan söylemedi, ancak ancak Bayan Liame Goldberg adlı bu borç veren bana% 3 kredi verdi, bu miktar 80.000 $, şirket şart ve koşullarını kabul ettim, SADECE ÖDEME YAPTIM İŞLEME ÜCRET VEYA ÜCRET .. ve bu kredi şirketiyle ilgili sevdiğim önemli bir şey hızlı olmaları ..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu